Кардиган оздоблений вишивкою

2500,00
грн.
Тканина - домоткане конопляне полотно
Нитки - Муліне
Ручне вишивання - 120 годин

Техніки вишивання - хрестик, прутик під рубцем.

Модель кардигану надзвичайно зручна й універсальна. Має привабливий вигляд, може поєднуватися з поясом для створення різноманітних образів. Кардиган являє собою вдале поєднання найвищої якості, сучасного стилю та національного колориту. Збережено натуральний колір полотна, який оздоблено вишивкою у класичних українських тонах: червоно-чорним. Кардиган виготовлено з домотканого конопляного полотна. Що стосується цього матеріалу, то коноплі для нього росли на нашій землі й вибілені нашим рідним сонечком.

Конопляна тканина здавна відома нашим пращурам своїми лікувальними якостями. Таємниця в тім, що волокно навіть після обробки зберігає у своєму складі до 20% живої олії. Насамперед, олія дієвий загоюючий засіб, що втричі прискорює лікування ушкоджень на тілі. Шкіра омолоджується, а ви почуваєте себе комфортно за будь-якої погоди, оскільки в конопляному одязі менше відчувається як спека, так і холод.

Завдяки подовжнім лініям вишивки, кардиган видовжує силует дівчини та надає витонченості. Якщо ж придивитися до вишивки, крім усім нам знайомого хрестика ви побачите техніку прутик під рубцем. До речі, саме вона використовується для обметування справжніх українських рушників. Хочете долучитися до культури рідної нації – спробуйте збагатити свій гардероб нешаблонними етно-речами. Оскільки ми вишиваємо вручну, то майже усі вироби Оберіг Нації представлені лише в одному екземплярі.

ДВ - 120 см
Click to order
Total: 
Your Name
Your Email
Your Phone